Telewizja   Internet   Telefon
   Internet kablowy

  Strefa Abonenta

  KontaktSecured by NetCrush
www.smtvsat.pl  ,  smtvsat.pl  ,  www.ttukst.pl  ,  ttukst.pl  ,  www.semtel.pl  ,  semtel.pl

Odwiedzając i użytkując niniejsze strony www, przyjmują Państwo poniższy Regulamin bez jakichkolwiek ograniczeń i uwarunkowań, dlatego też Państwa dostęp do niniejszych witryn odbywa się z zastrzeżeniem tego Regulaminu i przepisów obowiązującego prawa, a korzystanie z witryn w jakikolwiek sposób oznacza wyrażenie zgody na poniżej podane warunki i zastrzeżenia.


Definicje:

Operator = Właściciel serwisów, stron internetowych, biur lub inny podmiot działający w imieniu Operatora podający informacje przez www.
Strona = Witryny internetowe, wraz z informacjami się na niej znajdującymi, należące do Operatora.


Zawartość:

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych we właściwym biurze Operatora. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje określane jako Cennik, nie stanowią zapewnienia ani opisu usługi w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis usługi następuje wyłącznie w umowie jej sprzedaży.

Mimo dołożenia wszelkich starań, by informacje publikowane na stronie były prawdziwe oraz dokładne, Operator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, kompletność lub prawdziwość jakichkolwiek informacji zawartych na niniejszej stronie.

Operator zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian na stronie w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Wprowadzane zmiany mogą dotyczyć wszystkich elementów witryny. Operator zastrzega soobie również prawo do wycofania produktów i usług prezentowanych na stronie lub wprowadzenia zmian w ich charakterystykach.


Ceny zamieszczone w witrynie:

Informacje cenowe dotyczące prezentowanych usług, niezależnie od tego, czy umieszczone na stronie, czy udzielone za jej pośrednictwem, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego, mają charakter wyłącznie orientacyjny oraz nie są wiążące dla Operatora. Szczegółowe warunki zakupu ofert mogą nastąpić tylko i wyłącznie na podstawie warunków indywidualnej umowy sprzedaży.


Ciasteczka i inne systemy kontroli:

Informacje o charakterze nieosobowym są zbierane automatycznie w celach administracyjnych.
Strona używa ciasteczek (cookies) tylko w ostateczności i w celu zapamiętywania ustawień użytkownika.


Polityka prywatności:

Operator dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych wszystkich użytkowników odwiedzających niniejszą stronę internetową. Informacje osobowe, które możemy zbierać m.in. za pośrednictwem formularzy są wykorzystywane przede wszystkim do kontaktów z użytkownikami serwisu w celu skutecznego dostarczenia informacji związanych z tematem zapytania oraz usprawnienia usług świadczonych przez Operatora. W tym celu dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Operatorem.


Prawa autorskie:

Cała zawartość niniejszej witryny chroniona jest prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Wszelkie znaki towarowe, logo, znaki usługowe, geograficzne oznaczenia pochodzenia itp. zawarte w niniejszej witrynie stanowią własność Operatora lub firm/osób trzecich. Ich używanie, kopiowanie i/lub rozpowszechnianie bez uprzedniej zgody właściwego podmiotu jest niedozwolone.


Ograniczenie odpowiedzialności:

Operator wyklucza odpowiedzialność za treść, politykę w zakresie ochrony poufności lub funkcjonowanie wszelkich zewnętrznych stron/witryn internetowych, do których odsyłacze (linki) zamieszczone są w niniejszej witrynie internetowej.

Operator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikłe z dostępu do i/lub korzystania z niniejszej witryny w tym za jakiekolwiek szkody powstałe wskutek wykorzystania jakichkolwiek informacji umieszczonych w witrynie lub uzyskanych za jej pośrednictwem. Operator nie ponosi również odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia lub wirusy, jakie mogą zainfekować Państwa sprzęt komputerowy lub inne urządzenia w związku z dostępem do tej witryny, korzystaniem z niej lub pobieraniem ze strony jakichkolwiek materiałów, danych, zdjęć, tekstów, plików itp.


Powyższy Regulamin może zostać uaktualniony/zmieniony bez uprzedzenia w każdym czasie.
Data wprowadzenia: 2012-09-10 ,   Ostatnia zmiana: 2013-03-23wersja do druku
   Code/Web/Design: bm^pte!
niepisz@smtvsat.pl                     Copyright ©2003-2024 SmTvSat Internet Service Provider.   All rights reserved.     Informacje prawne     Ogólne warunki użytkowania  

mulach@smtvsat.pl exodia@semtel.pl gancie@ttukst.pl hycaja@zmaza.com zebrac@trzcianka.eu iksach@trzcianka.org kocach@trzcianka.eu.org kaabie@trzcianka.one.pl wojach@bloodman.one.pl phobos@amiscena.org udoili@kraku.pl kuscie@npp.com.pl